Furkan Horoz

2023 SAY-427
ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği

Selamlar arkadaşlar, ben Furkan. 2023 YKS sayısal sınavında 427. olarak önemli bir başarı elde ettim ve şu anda hayallerimdeki bölüm olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum.

Bu başarılı sınav sonucunun arkasında, düşük netlerden en yüksek netlere kadar geniş bir yelpazede deneyimlerim yatıyor. Sınav sürecinde, birçok kez zorluklarla karşılaştım ve hatta birkaç kez pes etme noktasına geldim. Ancak her defasında tekrar ayağa kalkmayı başardım ve bu süreçte sadece derslerden değil, aynı zamanda pes etmemeyi ve zorlukların üstesinden gelmeyi de öğrendim.

Sınav günü geldiğinde, bu deneyimlerin sadece akademik başarıdan çok daha fazlasını temsil ettiğini fark ettim. Bu süreç, bana düşüp kalkmayı ve asla vazgeçmemeyi öğretti. İşte bu nedenle, sınav hazırlıkları sürecinde başkalarına yardımcı olmaya karar verdim. Kendi deneyimlerimden yola çıkarak İKTO Akademi’yi kurdum ve burada birçok öğrenciye rehberlik ediyorum.

Sınav sürecinin ne kadar zorlu olduğunun farkındayım ve bu süreçte size destek olmak, sadece sayısal başarıdan daha fazlasını kazanmanın ne demek olduğunu göstermek için buradayım. Sınav hazırlığı sırasında karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak, motivasyonunuzu artırmak ve başarılı bir sınav stratejisi geliştirmeniz için elimden gelen her türlü desteği sağlamak istiyorum. Birlikte, sadece sınavda değil, hayatın her alanında başarılı olmanın yollarını keşfedeceğiz.

Shopping Cart
Scroll to Top