İKTO Akademi

İsmini başarıya giden yolda ihtiyaç duyan niteliklerden alan İKTO Akademi sınav sürecinde ve sınav sonrasında İKTO’lulara en iyi yolu göstererek rehberlik etmek ve başarıya ulaştırmayı hedefler.

Biz Kimiz?

2023 yılında üniversiteli gençlerin işbirliği ile kurulmuş olan İKTO Akademinin içerisinde 5 yönetim üyesi ve bu 5 üyeye bağlı olarak çalışan tasarım, sosyal medya, müşteri destek, satış ekipleri bulunur.

Misyonumuz

İKTO Akademi’nin en temel amacı İKTO’luların içindeki gizli potansiyeli açığa çıkarmak ve olabileceğinin “en iyisi” olma yolunda onlara yardımcı olmaktır. Bu nedenle koç ekibimiz ile arkaplanda onlara destek veren tecrübeli eğitimcilerimiz bir arada sıkı bir şekilde çalışmaktadır.

Vizyonumuz

İKTO adınının anlamını başarı için gerekli özelliklerden olan İnanç, Kararlılık, Tutku ve Odak sözcüklerinin baş harflerinden almakta olup İKTO’lulara sadece sınava yönelik değil hayatlarının her alanında tüm zorlu mücadelere karşı hazırlamak için çalışmaktadır. Sınav sürecinde olduğu kadar sonrasında da İKTO’luların yanında olmak ve onlara yol göstermek İKTO Akademinin birincil motivasyonudur.

Yönetim Kurulumuz

Furkan Horoz

Kurucu / CEO

Furkan Tükel

COO

Elif Demirkan

CIO

Ensar Kocabıyık

CMO

Shopping Cart
Scroll to Top